A Hajdúságban is becsengettek!

MEGHÍVÓ

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (SZNMMOKK) és a Hajdúsági Múzeum tisztelettel meghívja Önt a „Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek”

EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 projekt keretében megrendezésre kerülő

A Hajdúságban is becsengettek! című megyei szakmai nap rendezvényére.

A Hajdúsági Múzeum új állandó kiállító tereinek és megújult múzeumpedagógiai és közművelődési programjainak bemutatása mellett szó lesz a félidőben járó projektről, aktuális hírek a MOKK háza tájáról. a KultúrBónusz pilot programról, képzésekről stb..

Szeretettel várjuk a megye valamennyi muzeális intézményének vezetőjét, múzeumpedagógusát, érdeklődő muzeológusát a megyei szakmai napra.

Időpont: 2018. december 13. csütörtök 9.00 óra

Helyszín: Hajdúsági Múzeum – Hajdúböszörmény, Kossuth u. 1.

Program: A Hajdúságban is becsengettek! –  Megyei szakmai nap

8:30-    Regisztráció

9:00     Köszöntő: Bodnár Margit, Hajdúböszörmény Város Önkormányzatának Oktatási és Művelődési Bizottságának elnöke

9.10     Szekeres Gyula bevezető előadása: A Hajdúsági Múzeum új kiállításai, majd a kiállítások megtekintése

10.00    Gombos-Orosz Ibolya: A Hajdúsági Múzeum közművelődési tevékenysége

10.40    Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (SZNM MOKK) kiemelt projektjét, honlapját, képzéseit bemutatja és aktuális híreiről tájékoztatást ad Kállai Irén Hajdú-Bihar megyei múzeumi koordinátor

12.30 Ebéd

Megjelenésére feltétlenül számítanak a szervezők!

Részvételi szándékát kérem 2018. december 6-ig jelezze: kallai.iren.bujfalu@gmail.com   címen

Szekeres Gyula  – múzeumigazgató

Hajdúsági Múzeum

Kállai Irén – megyei múzeumi koordinátor, intézményvezető